Nëna katile flak në plehra të porsalindurin si mbeturinë, ja ç’bëri qeni endacak kur e pa! (VIDEO)

Në fund të vitit të kaluar në Arabinë Saudite u filmua në video një ngjarje që ka tronditur botën.Historia flet për një nënë të pashpirt e cila sapo i kishte dhënë jetë një foshnjeje që më pas do e hidhte në koshin e plehrave si një mbeturinë.Foshnja kishte akoma në bark kordonin umbilikal dhe ishte shumë i brishtë sa dukej sikur do thyhej.Fatmirësisht një qen endacak i cili kërkonte për ushqim në kazanin e plehrave e pa foshnjën dhe e mori në gojë duke e lënë tek parvazi i shtëpisë më të afërt që pa.I vogli u transportua menjëherë në spital dhe sipas informacioneve të marra tashmë ai ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.SHIKO PAMJET NE VIDEO