Ky gjest i Ronaldos do ju habis te gjith,dhuron 2 milion …

ronaldo-1
Cristiano Ronaldo sërish i ka ndihmuar fëmijët nga Palestina. Ylli i Real Madridit i ka dhuruar 2 milionë euro për këta fëmijë.Cristiano Ronaldo po vazhdon të tregoj se është human. Ai sërish i ka ndihmuar fëmijët nga Palestina, duke dhuruar 2 milionë euro.
cr7-0
Ronaldo, edhe më herët i kishe ndihmuar fëmijët palestinez. Ai edhe në vitin 2014, dhuroi Këpucën e Artë, e cila në ankand dhe u shit për 1.5 milion euro, që të ndihmojë palestinezët.
Ndërsa, gjatë Kampionatit botëror, portugezi ndihmoi në operimin e një pacienti që vuante nga çrregullime të larta në tru.
cristiano-ronaldo-3